Cariere

Roll Grup Invest angajează:

Agent de vânzări

Căutăm o persoană dinamică, cu spirit de inițiativă și abilități comerciale.

Cerințe:

  • persoană serioasă, cu inițiativă, dornică să aibă realizari;
  • abilități de comunicare;
  • experiența în vânzări reprezintă un avantaj;
  • cunoștiințele în domeniul construcțiilor (studii/cursuri relevante) reprezintă un avantaj;
  • posesor permis auto categoria B;
  • abilitatea de a acumula detalii tehnice și de a le transmite.

Responsabilități:

  • promovarea și vânzarea produselor firmei;
  • identificarea de potențiali noi clienți;
  • stabilește și menține relațiile cu clienții.

Se oferă:

  • telefon mobil, laptop, mașină de serviciu;
  • pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vânzări);
  • training;
  • posibilitatea desfășurării activității într-o firma în continuă dezvoltare.

Dacă profilul și aspirațiile dumneavoastră corespund descrierii, vă rugăm să trimiteți CV la adresa de email angajări@rollgrup.ro. Cei selectați vor fi contactați telefonic.

Sună acum!

Vrei o ofertă personalizată?

+40748 800 600

office@rollgrup.ro

completează formularul de mai jos.